Skip links

Automatyzacja procesów produkcyjnych, systemy transportu wewnętrznego, robotyzacja przemysłu Automatyzacja procesów produkcyjnych, systemy transportu wewnętrznego, robotyzacja przemysłu

automatic & robotics automatic & robotics

automatic & robotics

EX perience

Automatyzacja procesów produkcyjnych, systemy transportu wewnętrznego, robotyzacja przemysłu

EXplatforma SA

EXplatforma jest liderem w branży w zakresie budowy systemów intralogistycznych, automatyzacji produkcji oraz robotyzacji przemysłu. Ściśle współpracując z naszymi globalnymi klientami, dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, które zapewniają wzrost wydajności i efektywności produkcji, optymalizację kosztów oraz umożliwiają zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa - dziś i w przyszłości.

Realizujemy projekty pod klucz

Wspieramy Partnerów biznesowych już na wczesnym etapie budowania koncepcji, wspólnie pracując nad najlepiej dopasowanym do potrzeb klienta rozwiązaniem

Kluczowe wartości

Wzrost efektywności i optymalizacja produkcji, wzrost bezpieczeństwa pracy, wysoka jakość, terminowość realizacji oraz co niezwykle ważne - pełna satysfakcja Klienta

Co nas wyróżnia?

Inwestujemy nie tylko w najnowsze maszyny, aby produkcja była bardziej wydajna, ale także w przepływ know-how, który podtrzymuje naszą działalność

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej klasy rozwiązań dla branż produkcyjnych

Specjalizujemy się w automatyzacji produkcji, systemach transportu wewnętrznego oraz robotyzacji przemysłu

Implementujemy projekty "pod klucz" dla naszych klientów

Zapewniamy wysoką jakość usług i realizację projektu na czas

Świadczymy wsparcie na wczesnym etapie budowania koncepcji projektu, zapewniając osiągnięcie założeń inwestycji

Wdrażamy nasze rozwiązania również poza granicami Polski

Fanuc robots

Collaboration with the best producers

Weber's tools

Automatic screwing process

1 1

Budowa Koncepcji

Opracowanie koncepcji rozwiązania przez naszych ekspertów, przygotowanie projektu oraz modeli 3D realizacji. Kompleksowy proces przygotowania projektu, modelowanie 3D oraz, analiza ryzyka i potencjalnych zagrożeń.

2 2

Zarządzanie projektem

Harmonogramowanie, lean management z wykorzystaniem zwinnych zespołów projektowych oraz dbałość o detale na każdym etapie projektu. Transparentny proces budowy rozwiązania w zakładzie naszej firmy. Współpraca z klientem oparta o metodykę Agile, wspomagająca kontakt w trakcie trwania projektu.​

3 3

Budowa zautomatyzowanych systemów

Realizacja i integracja rozwiązania z zachowaniem najwyższych standardów, na wczesnym etapie, aż po odbiór końcowy. Kompletna dokumentacja rysunkowa, montaż, walidacja urządzeń oraz szkolenie kadry inżynierskiej klienta. Ponadto serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

150
Zrealizowanych projektów

Ponad 10 lat na rynku
i 150 zrealizowanych różnej wielkości projektów.

Jesteśmy dumni z liczb jakie stoją za naszym zespołem, a które świadczą jednocześnie o jakości naszych usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, zdobytemu przy realizacji setek projektów, popartych referencjami klientów zarówno z Polski, jak i całej Unii Europejskiej, EXplatforma jest rozpoznawalnym dostawcą rozwiązań w zakresie automatyzacji i optymalizacji produkcji przemysłowej.

Poznaj nasze zespoły

Na co dzień w firmie EXplatforma inżynierowe aplikacyjni, konstruktorzy, mechanicy oraz handlowcy ściśle współpracują, aby tworzyć unikalne rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego klienta. Interdyscyplinarne, zwinne zespoły dedykowane dla każdego projektu, pozwalają wspierać naszych klientów, począwszy od wczesnej fazy budowania koncepcji rozwiązania, aż po okres pogwarancyjnej eksploatacji zrealizowanej inwestycji

Bogate doświadczenie, sumienność oraz zaangażowanie - to cechy zespołu odpowiedzialnego w naszej firmie za kompletacje dostaw komponentów niezbędnych do budowy systemów, przy współpracy z naszymi wieloletnimi partnerami biznesowymi.

Zespół odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych spółki, w tym pozyskiwanie i obsługę kluczowych klientów. Ponadto budowa koncepcji rozwiązania dla klienta oraz koordynacja projektu - od przygotowania oferty, po odbiór końcowy.

Zespół inżynierów mechaników i elektromonterów, odpowiadający za montaż, uruchomienie, testy oraz serwis gwarancyjny. Dział buduje rozwiązania w oparciu o przygotowane przez pozostałe zespoły projekty, wykorzystując przy tym nasz park maszynowy umożliwiający toczenie, frezowanie CNC, spawanie itp.

Wykwalifikowani pracownicy odpowiedzialni za przygotowanie projektu elektrycznego, prefabrykację szaf sterowniczych oraz instalacje elektryczne na obiekcie. Ponadto dział wspiera pozostałe zespoły w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej uzupełniając ją m.in. o niezbędne pomiary elektryczne.

Doświadczony zespół automatyków, programistów PLC oraz robotyków, zajmujących się projektowaniem oprogramowania i wizualizacji procesu. Odpowiada również za testy, walidacje oraz wdrażanie w końcowym procesie uruchomienia u Klienta.

Zespół pracujący w oparciu o programy Inventor i Autodesk Autocad. Odpowiada za przygotowanie rysunków, modeli 3D, dokumentacji projektowej, rysunków wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczej.

— NASI PARTNERZY
Home
Account
Cart
Search